Aktuality
Pochod Praha-Prčice skončí na novém náměstí

Pochod Praha-Prčice skončí na novém náměstí

30. prosince 2011

Divize 2 dokončila druhou část revitalizace historického náměstí ve středočeské Prčici. Náplní druhé etapy, která začala v polovině července tohoto roku, byla rekonstrukce západní části náměstí pod kostelem včetně přilehlých ulic.
 Divize 2 provedla jak první, tak druhou část revitalizace....

Rekonstrukce Střelenského tunelu začala

Rekonstrukce Střelenského tunelu začala

16. prosince 2011
Ve středu 14. prosince byla v hasičské zbrojnici v Horní Lidči slavnostním poklepen na kolejnici oficiálně zahájena stavba „Rekonstrukce Střelenského tunelu, vč. kol. č. 1 a 2 v km 22,480–23,610 a kol. č. 1 v km 21,110–27,261 trati Horní Lideč–st.hr. SR“.
 Zahájená stavba řeší kromě potřebné...
Poliklinika Mazurská má nové vytápění

Poliklinika Mazurská má nové vytápění

14. prosince 2011

Zastaralý topný systém a dosluhující výměníková stanice donutily Prahu 8, aby rychle provedla rekonstrukci topení ve své poliklinice, která se nachází v Troji. V dnešní době již zřídka používanou jednotrubkovou soustavu navrhl profesor Laboutka, instalaci provedla divize 4.

Dlouhodobým...

Tonda prorazil do stanice Veleslavín

Tonda prorazil do stanice Veleslavín

6. prosince 2011
Krátce před šestnáctou hodinou včera prorazil razicí stroj Tonda poslední centimetry zeminy, které jej dělily od stavební jámy budoucí stanice Veleslavín. Tu razí divize 2 ve spolupráci divize 1 společnosti Subterra. Tonda je tak zhruba v půlce cesty do Dejvic.
V rekordním čase dvou měsíců...
Novými tunely projely první vlaky

Novými tunely projely první vlaky

1. prosince 2011
Ve středu 30. listopadu vypravily České dráhy speciální vlak, který svezl vybrané cestující novým úsekem tunelové přeložky trati mezi Voticemi a Olbramovicemi. Částečně tak byla zprovozněna více než dva kilometry dlouhá trať s jedním hloubeným (Votickým) a jedním raženým (Olbramovickým) tunelem na...
Stránka: 1 2 3 .... 11 12 13